Su Sızıntısı Tespiti

Su Sızıntısı Tespiti

Evde su kaçağı olduğunu genelde gelen faturalardan anlamak mümkündür. Alt katınızda oturan komşu su ile ilgili şikâyette bulunuyorsa kesin su kaçağı sizin evinizden kaynaklanmaktadır. Eskiden su sızıntısı tespiti yapılırken ustalar bulmak için kırıp dökmek zorunda kalmaktadırlar.

Son sistem cihazlar sayesinde sorunlu olan bölgeye ulaşılmaktadır. Genelde koku, tavanın sararması ve su damlaları şeklinde görülen su sızıntısı şeklinde dikkat çekmektedir. Kamera sistemi sayesinde giderin içleri, küvet ve ana giderler kontrol edilmektedir. Bu konu hakkında uzmanlaşmış ustalar hizmet vermektedir. Suyun sızması komşularınızın dairelerinden çıkması ile anlaşılmaktadır. Sonuçta nereye vuracağını kimse bilmemektedir. Cihaz kullanılmadığında hiç bilmeyen bir tesisatçı kırıp dökme sonucunda etrafa görüntü kirliliği vermektedir.

Genelde bölge servislerine danışarak şikâyetini bildirdiğinizde anında sorununuzu çözmektedir. Su sızıntısı tespitifirmanın garantili hizmeti ve güler yüzlü çalışanları ile müşterilerin memnun kalmasına neden olmaktadır. Son teknoloji özel cihazlarla suyun sesi dinlenilerek nereden geldiği anında bulunmaktadır. Günün her saatinde rahatlıkla arayabileceğiniz firma yetkilileri anında size yardımcı olmaktadır. Kısa sürede tamiri ve onarımı yapılmaktadır. Firma sahipleri garanti kapsamında olan hizmeti kaliteli bir şekilde yürütmektedir. Uygun fiyat garantisi ve sorunun giderilmesi oldukça önemlidir. Su sızıntısı tespiti büyük bir titizlikle onarımını kısa sürede halletmektedir. İnsanların çoğu tadilat olacak korkusu ile su kaçağını bazen görmeden gelip büyük faturalar ödemektedir.

Su sızıntılarının nedenleri genelde kirece bağlı olurken bazen taş ve saç gibi birçok sebebe bağlı tıkanıklara yol açabilmektedir. Bu yüzden zamanla tıkanan veya eskiden kalma boruların çatlaması ile su sızıntısına neden olmaktadır. Tıkanıklıkların boyutu daha fazla büyümeden temizliği ve onarımı yapılması ilerde büyük sorunların önüne geçilmektedir. Su sızıntısı tespiti yapıldığında temiz veya atık sudan kaynaklandığını öncelikle öğrenmek gerekmektedir.

Temiz su borularında sorun yoksa diğer borular incelenerek borularda kırık ve çatlaklık olduğu için kameralarla aranmaktadır. Banyo veya mutfakta olan sorunlar hızlı bir şekilde çözümlenmektedir. Eğer daireler arasında ve pis borulardan kaynaklanıyorsa sıkıntı büyük demektir. Artık eskisi gibi fayanslar kırılmadan evinizde tadilat olmasını istemiyorsanız sizde su kaçağı tespit cihazları sayesinde kurtulabilirsiniz.